Kvalitní firma - Dvořák - střechy s.r.o. Dvořák - střechy s.r.o. - volejte 602 823 142

Střechy Pardubice, Chrudim a okolí | DVOŘÁK-STŘECHY s.r.o.

Kdo jsme a co děláme

Firma Dvořák - střechy s.r.o. se specializuje na montáž a renovaci střech především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Našimi zákazníky jsou však také majitelé rodinných domů a bytová družstva mimo tyto regiony, pro které je synonymem kvalitně odvedené práce a rozumné ceny i solidnost a profesionální jednání. Střechy realizujeme jak částečnými dodávkami, tak komplety na klíč. Nedílnou součástí naší činnosti jsou i tesařské a klempířské práce.

Realizaci dodávky rekonstrukce původní střechy či střechy nové provádíme s vybranými a osvědčenými dodavateli materiálu. Kvalita střešních krytin jde ruku v ruce s kvalitou odváděné práce - jsme držiteli prestižních certifikátů přímo od výrobců střešních krytin. S námi Vám střecha bude dělat jen radost.

Mezi naše přednosti patří odborné ošetření a renovace plochých střech s nejmodernější technologií, pokládky fólií a hydroizolace. Každá plochá střecha i té nejmenší garáže může dostat zcela novou garanci kvality a odolnosti.

Jsme tu pro Vás - stačí nás jen oslovit. Prostřednictvím jednoduché poptávky Vám vytvoříme bezplatně nezávaznou nabídku - pak je to již jen na Vás, zda s námi své síly spojíte.

Ze života firmy Dvořák - střechy s.r.o.

Blíží se konec sezóny
Blíží se konec sezóny

Blíží se konec sezóny a stavební práce pomalu finišují. V září jsme dokončili více menších akcí, mimo jiné pro firmu Era Plus v Chrudimi, chatu v Dolních Počátkách a opravili střechu haly firmy EcoWasteEnergy ve Skoranově. Počasí nám zatím přeje a doufáme, že vydrží i během podzimu, který máme také velmi nabitý.

Zákazníci nám díky skvělým referencím stále zachovávají přízeň a my již zaplňujeme pracovní kalendář na začátek příštího roku.

Více také na: našem FACEBOOKU.

Srpen je za námi
Srpen je za námi

Srpen byl měsíc nejen dovolených a odpočinku, ale také rovných a šikmých střech.

Podařilo se nám úspěšně realizovat několik zakázek. Střechu na rodinném domě v Rozhovicích, halu v Chrudimi atd.

Na konci srpna byla také započata poslední fáze rekonstrukce areálu, přesněji venkovních ploch.

Začátkem října tyto práce budou dokončeny a předány nám k užívání, moc se těšíme.

Více také na: našem FACEBOOKU.

Supertropy nás nezastavily!
Supertropy nás nezastavily!

Červenec byl pro naši firmu ve znamení plochých střech. I přes vysoké teploty jsme zvládli dokončit 8 zakázek a všichni pracovníci si zaslouží velký dík za výdrž a velké nasazení v těchto náročných klimatických podmínkách.

Pracovali jsme většinou pro soukromé osoby a v jednom případě pro místní firmu. Zakázky jsme získali v okolí Heřmanova Městce.

Více také na: našem FACEBOOKU.