Kvalitní firma - Dvořák - střechy s.r.o. Dvořák - střechy s.r.o. - volejte 602 823 142
Dvořák-střechy s.r.o. - montáž a renovace střech

HYDROIZOLACE - PLOCHÉ STŘECHY

Pokud vlastníte objekt s plochou střechou, je ideálním řešením hydroizolační fólie z měkčeného PVC. Na našem trhu je jich nepřeberné množství. Oborná pokládka, desítky referencí po celé České republice - záruka vysoké kvality!

Hydroizolace - ploché střechy

střecha realizovaná firmou Dvořák - střechy s.r.o.Na našem trhu je nepřeberné množství hydroizolačních fólií. Jsou to například: SIKAPLAN, SARNAFIL, TROCAL, ALKOR, PROTAN asfaltové lepenky a modifikované asfaltové živičné pásy. My doporučujeme osvědčené dodavatele.

Pokud chcete ušetřit při rekonstrukci Vaší střechy jsou pro Vás výhodou „Mechanicky kotvené fóliové systémy“.

Při rekonstrukci není třeba odstraňovat vrstvy původních asfaltových krytin a tak nevzniká problém likvidace tohoto odpadu. Fólie je pružná v širokém rozmezí vysokých i nízkých teplot a tím odolává dilatačním změnám podkladu. Životnost takové střechy je několik desítek let.

Klempířské výrobky z poplastovaného plechu ( Viplanyl ) nevyžadují nátěry ani jinou údržbu.

Hydroizolační fólie

střecha realizovaná firmou Dvořák - střechy s.r.o.Naše firma nabízí za výhodné ceny hydroizolační fólie vhodné pro různé typy střech od firmy Izolprotan.

Konrétně se zabýváme těmito produkty: PROTAN SE v tloušťkách 1.2 a 1.6 mm, PROTAN G v tlošťce 1.6 mm a PROTAN GT v tloušťkách 2.4 a 1.4 mm.

Všechny produkty střešních fólií nabízíme v různých barvách.