Kvalitní firma - Dvořák - střechy s.r.o. Dvořák - střechy s.r.o. - volejte 602 823 142

Střechy Pardubice, Chrudim a okolí | DVOŘÁK-STŘECHY s.r.o.

Kdo jsme a co děláme

Firma Dvořák - střechy s.r.o. se specializuje na montáž a renovaci střech především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Našimi zákazníky jsou však také majitelé rodinných domů a bytová družstva mimo tyto regiony, pro které je synonymem kvalitně odvedené práce a rozumné ceny i solidnost a profesionální jednání. Střechy realizujeme jak částečnými dodávkami, tak komplety na klíč. Nedílnou součástí naší činnosti jsou i tesařské a klempířské práce.

Realizaci dodávky rekonstrukce původní střechy či střechy nové provádíme s vybranými a osvědčenými dodavateli materiálu. Kvalita střešních krytin jde ruku v ruce s kvalitou odváděné práce - jsme držiteli prestižních certifikátů přímo od výrobců střešních krytin. S námi Vám střecha bude dělat jen radost.

Mezi naše přednosti patří odborné ošetření a renovace plochých střech s nejmodernější technologií, pokládky fólií a hydroizolace. Každá plochá střecha i té nejmenší garáže může dostat zcela novou garanci kvality a odolnosti.

Jsme tu pro Vás - stačí nás jen oslovit. Prostřednictvím jednoduché poptávky Vám vytvoříme bezplatně nezávaznou nabídku - pak je to již jen na Vás, zda s námi své síly spojíte.

Ze života firmy Dvořák - střechy s.r.o.

Duben ve znamení plochých střech

Dokončili jsme velkou administrativní budovu ve Vyškově a téměř hotové jsou i dvě ploché střechy novostaveb v Plzni. V mezičase jsme pracovali na menších zakázkách v okolí. Skončily nám montáže a budeme konečně doma. Také nás čeká příjemná změna, budeme realizovat několik šikmých střech.

Pokud plánujete střechu, neotálejte a rezervujte si termín co nejdříve, termíny se rychle plní a zakázky máme nasmlouvané až do konce srpna 2019.

Jaro se ujalo vlády v přírodě a my jsme nasadili ostré tempo

V březnu se nám podařilo dokončit rekonstrukci střechy na soukromém domě v Kostelci u Heřmanova Městce a nyní pracujeme pro změnu na ploché střeše velké administrativní budovy ve Vyškově.

Počasí nám zatím přeje :-). Pokud máte o naše služby zájem neotálejte, máme plno až do léta a termíny se plní hodně rychle.

Více informací najdete také na našem facebooku!

Únor bílý - firma sílí :)

V únoru se nám podařilo dokončit rekonstrukci ploché střechy na velké administrativní budově v Kladně a to i přes nepřízeň počasí.

Začátek roku je pro nás každoročně také ve znamení přípravy na nadcházející sezónu a s tím souvisí profesní příprava – školení BOZP a také školení, která přinesou ještě vyšší standard kvality práce na plochých i šikmých střechách.

Jak říká pranostika: Březen, za kamna vlezem… pro nás neplatí. Již pracujeme v plném nasazení, tak neváhejte a pošlete poptávku.

Více na našem facebooku ZDE!