Kvalitní firma - Dvořák - střechy s.r.o. Dvořák - střechy s.r.o. - volejte 602 823 142
Dvořák-střechy s.r.o. - montáž a renovace střech

MONTÁŽ A RENOVACE STŘECH

Provádíme kompletní montáž tvrdých krytin, šindelů, plechových krytin, bitumenových desek, ale i ostatních dle přání zákazníka především v oblasti Pardubice, Chrudim a okolí. Naše reference však obsáhnou celou Českou republiku.

Montáž a renovace

střecha realizovaná firmou Dvořák - střechy s.r.o.Výroba, montáž nových střech a jejich renovace patří k naší hlavní činnosti už od roku 1997. Naší zárukou je zkušenost, odbornost, kvalitní technické vybavení a zázemí potřebné k výrobě jednotlivých konstrukcí a dílů.

Montáž nové střechy či její renovace pro váš dům je ve v našem provedení možnost zajištění všech nezbytných řemeslných prací, tj. tesařské a klempířské práce, nabízíme i možnosti financování a dodávky materiálu za výhodné ceny včetně dopravy.

Jelikož vlastníme kompletní vybavení pro realizaci střech (shoz na suť, dopravník na krytinu + rozvažeč po latích, nůžky + ohýbačka na plech, stáčečka na plechy ….) není cena díla navyšována o půjčovné a zkracuje se termín realizace.

Ověření dodavatelé - ověřený materiál

střecha realizovaná firmou Dvořák - střechy s.r.o.Vzhledem k vlastním dodávkám jsme schopni pro Vás zajistit atraktivní ceny se zárukou správně dodaného a namontovaného materiálu. Mezi naše dodavatele patří osvědčení výrobci, vlastníme certifikáty i na odbornou pokládku.

Za výhodných cenových podmínek pro naše zákazníky nabízíme dodání střešních krytin, kanadského šindele, střešních oken a střešních fólií. Při realizaci je samozřejmostí zajištění úklidu v prostoru prováděných prací i s následným odvozem suti.

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že jsme pojištěni z odpovědnosti za škodu - tj. proti škodám způsobeným při výkonu práce - a to až do výše 5.000.000,- Kč!

Ocenění - KVALITNÍ FIRMA

Logo APC Kvalitní firmaVšechny námi prováděné práce se řídí normou ČSN a doporučením výrobců střešních krytin. Zárukou kvality jsou mj. členství v Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů a certifikáty o odborném proškolení od výrobců krytin a střešních oken.

Od roku 2011 jsme držiteli ocenění organizace APC - KVALITNÍ FIRMA.