ARCHÍV ČLÁNKŮ

ZE ŽIVOTA FIRMY

Červen byl ve znamení vysokých teplot

Červen byl ve znamení vysokých teplot


Práce probíhaly ke spokojenosti zákazníků celkem rychle a bez větších problémů.

Dokončili jsme opět několik akcí a pracujeme na dalších. Za zmínku stojí celkem velká střecha v obci Semín, kde jsme za dva týdny opravili střechu o výměře 345m2. Přejeme krásné léto všem.

I v dubnu jsme jeli naplno

I v dubnu jsme jeli naplno


Také měsíc duben byl teplotně podprůměrný, naši pracovníci však jedou na plný výkon.

Po několika letech jsme na střeše i v dubnu zapadli sněhem a to na stavbě na Seči, ukázkové foto najdete níže. Naši pracovníci procházejí pravidelným antigenním testováním, abychom byli bezpeční pro své zákazníky i spolupracovníky.

Březen - do Bukoviny vlezem

Březen - do Bukoviny vlezem


Uplynulý měsíc byl pro naše pracovníky náročný především díky chladnému a nestabilnímu počasí. I přesto jsme dokázali dokončit několik zakázek - například dokončujeme šikmou střechu rodinného domu v nedaleké Bukovině. Při průjezdu touto obcí si jistě všimnete krásné červené střechy přímo u silnice.

Také v naší firmě procházejí pracovníci pravidelným antigenním testováním, abychom byli bezpeční pro své zákazníky i spolupracovníky.

Firma stále pracuje na zakázkách

Firma stále pracuje na zakázkách


Letošní zima se stále nevzdává a naše firma i přes zhoršené pracovní podmínky stále pracuje na zakázkách. I přes nepřízeň počasí jsme dokončili několik akcí, mimo jiné zastřešení haly trapézovým plechem v nedalekém Skoranově o velikosti 800m2. Foto je z dokončené střechy v Kojicích u Chvaletic nad Labem.

Těšíme se na jaro a netrpělivě ho vyhlížíme. Všem přejeme hlavně zdraví.

PF 2021

PF 2021


Vážení zákazníci, spolupracovníci a přátelé. Dovolte mi popřát Vám i Vašim rodinám krásné vánoční svátky prožité v kruhu rodiny a přátel. V nadcházejícím roce hlavně zdraví a duševní pohody.

Děkuji spolupracovníkům za letošní rok, který jsme zvládli skvěle i přes komplikace a omezení, které přináší tato těžká doba. Doufám, že příští rok bude pracovně stejně úspěšný, ale méně stresující. Užívejte volné dny a hlavně lidičky odpočívejte.

Jménem kolektivu naší firmy - David Dvořák

Doba je fakt divná a stresující

Doba je fakt divná a stresující


Doba je fakt divná a stresující. Přesto podzim na střechách je v plném proudu a chlapi na čerstvém vzduchu.

Za říjen jsme stihli převážně několik plochých střech a „dorazili“ spoustu drobností a restů. Fotografie je ploché střechy v Hradci Králové, kde byla provedena následně zátopová zkouška a zasypání kamenivem. Přejeme všem v těchto dnech zdraví a pevné nervy.

Dětem začal nový školní rok, ale my musíme makat

Dětem začal nový školní rok, ale my musíme makat


Jak rádi bychom se občas vrátili do školních lavic…., ale nejde. Tahle práce nás baví a děláme ji rádi. Jo občas to někde zaskřípe, ale to je prostě život.

Září bylo celkem pěkné, tak jsme zase postoupili v dalších akcích. Foto je z rekonstruované střechy v nedalekých Jezbořicích.

20 let kvalitních střech - ČESKÉSTAVBY.CZ


V první polovině ledna jsme všichni odpočívali po dlouhé sezóně 2018 a nabírali síly do další práce. Přesto již od začátku roku vypracováváme četné nabídky na poptávky střech pro letošní rok. Hned v druhé polovině ledna jsme začali i přes nepřízeň počasí s rekonstrukcí ploché střechy na velké administrativní budově v Kladně. Jelikož také loni jsme slavily 20. výročí na českém trhu, vytvořily jsme článek, který popisuje vývoj firmy jako takové.

Odkaz na článek: ZDE!
PF 2019

PF 2019


Vážení zákazníci, spolupracovníci a přátelé. Dovolte mi poděkovat za letošní spolupráci a za vloženou důvěru v naši firmu. Této důvěry si nesmírně vážíme. Doufám, že dílo, které jsme pro Vás zhotovily, bude sloužit bez problémů mnoho let k Vaší spokojenosti. Tímto bych chtěl za sebe i celý kolektiv popřát Vám i Vaší rodině krásné a klidné vánoční svátky, hodně štěstí a především zdraví v nadcházejícím novém roce.

David Dvořák, jednatel firmy
Počasí nás nezdolá!!!

Počasí nás nezdolá!!!


Začátek prosince je u nás ve znamení dokončování nasmlouvaných zakázek, ale v tempu rozhodně nepolevujeme. Mezi větší zakázky v uplynulém měsíci patřily střechy bytového domu v Lánech na Důlku a na administrativní budově v Lounech, kterou v těchto dnech dokončujeme. Počasí nás nezdolá!!!

Více také na: našem FACEBOOKU.
Děláme střechy už 20 let!

Děláme střechy už 20 let!


Začátkem měsíce října se podařilo dokončit kompletní rekonstrukci venkovních ploch provozovny firmy v Morašicích u Chrudimi a tak jsme také dokončili úpravu zázemí. Tímto krokem jsem oslavil 20 let úspěšného samostatného podnikání v oblasti střech. Ani pracovně jsme nezaháleli a zhotovili jsme například střechu technických služeb Třemošnice a administrativní budovy v Kralupech nad Vltavou.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Blíží se konec sezóny

Blíží se konec sezóny


Blíží se konec sezóny a stavební práce pomalu finišují. V září jsme dokončili více menších akcí, mimo jiné pro firmu Era Plus v Chrudimi, chatu v Dolních Počátkách a opravili střechu haly firmy EcoWasteEnergy ve Skoranově. Počasí nám zatím přeje a doufáme, že vydrží i během podzimu, který máme také velmi nabitý. Zákazníci nám díky skvělým referencím stále zachovávají přízeň a my již zaplňujeme pracovní kalendář na začátek příštího roku.

Více také na: našem FACEBOOKU.

ZE ŽIVOTA FIRMY ještě dál...

 • Srpen byl měsíc nejen dovolených a odpočinku, ale také rovných a šikmých střech. Podařilo se nám úspěšně realizovat několik zakázek. Střechu na rodinném domě v Rozhovicích, halu v Chrudimi atd.

  Na konci srpna byla také započata poslední fáze rekonstrukce areálu, přesněji venkovních ploch.

  Začátkem října tyto práce budou dokončeny a předány nám k užívání, moc se těšíme.

  Více také na: našem FACEBOOKU.

 • Červenec byl pro naši firmu ve znamení plochých střech. I přes vysoké teploty jsme zvládli dokončit 8 zakázek a všichni pracovníci si zaslouží velký dík za výdrž a velké nasazení v těchto náročných klimatických podmínkách. Pracovali jsme většinou pro soukromé osoby a v jednom případě pro místní firmu. Zakázky jsme získali v okolí Heřmanova Městce.

  Více také na: našem FACEBOOKU.

 • V průběhu května naše firma pracovala především na dvou větších zakázkách – šikmou střechu přístavby školy v obci Morašice a plochou na bytovém domě v Heřmanově Městci. Obě akce byly dokončeny v termínech a ke spokojenosti zákazníků. Sezóna je již v plném proudu a po naší firmě je i vzhledem k výborným referencím zákazníků velká poptávka, takže již máme nasmlouvané zakázky až do konce letošního roku.

  Touto cestou také vyhlašujeme nábor nových pracovníků ( brigáda, HPP, dohoda atd. ) a nabízíme zázemí zavedené kvalitní firmy s dlouholetými zkušenostmi v oboru a velmi dobré finanční ohodnocení.

  Více také na: našem FACEBOOKU.

 • Začátkem Května se nám podařilo úspěšně dokončit a předat velkou zakázku pro město Třemošnice. Provedli jsme rekonstrukci střechy kulturního domu včetně zateplení polystyrenem. Poděkování patří celému týmu Dvořák-střechy s.r.o.

 • Hledáme do týmu pracovníky se zkušenostmi na střechách na dlouhodobý, ale i krátkodobý úvazek. Stejně tak i brigádníky. Heřmanův Městec a okolí.

 • V zimních měsících jsme postavili dva krovy pultových střech, které jsme zakryli červenou PVC fólií firmy Protan, dokončili jsme rozpracovanou novostavbu ploché střechy přitížené kamenivem v Bylanech. S KM Betou jsme položili střechu v nedalekém Konopáči a tento týden jsme dokončili střechu administrativní budovy v Říčanech u Prahy.

  A nejsme unaveni. Těšíme se na jaro i léto! Přejeme slunné dny a krásné velikonoce.

Váš specialista na montáž a renovaci střech.

logo Dvořák-střechy s.r.o.
NAŠI DODAVATELÉ A OBCHODNÍ PARTNEŘI
BESK MEDITERRAN TONDACH ONDULINE LEGOS ARMAT ISOLA BAUDER VELUX BRAMAC KM BETA ROBEN LINDAB RUUKKI IKO SIKA VEDAG ROTO
PROVOZOVNA

Dvořák - střechy s.r.o., Morašice 110, 538 02 Morašice

+420 602 823 142 • info@dvorak-strechy.cz

SÍDLO

Dvořák - střechy s.r.o., Na Ježkovce 720, 538 03 Heřmanův Městec

IČ: 27536459 • DIČ: CZ27536459