ARCHÍV ČLÁNKŮ

ZE ŽIVOTA FIRMY

I říjnové počasí bylo pro naši práci velmi příznivé

I říjnové počasí bylo pro naši práci velmi příznivé


Termíny celkem zvládáme držet ke spokojenosti nás i našich zákazníků. Přikládáme foto realizace tribuny sportovního areálu v Třemošnici. Tuto rekonstrukci jsme stihli za obdivuhodných šest dnů. Skvělá práce.

Pokud máte o naše služby zájem v příštím roce tak neváhejte, už nyní máme plno 01-04/2022. V případě že nejste spokojeni se svou prací, přidejte se k nám. Rádi Vás přivítáme v týmu.

Září nám vyloženě přálo

Září nám vyloženě přálo


Září nám vyloženě přálo a naše firma toho také řádně využila. Povedlo se nám dokončit pár menších akcí a jedna pěkná střecha z materiálu Lindab Click ve Svobodě nad Úpou. Za zmínku také stojí zastřešení buněk hokejbalového zázemí v Heřmanově Městci – přijďte se někdy podívat na zápas a fandit našim klukům!!!

Všem přejeme krásné babí léto, ať nám vydrží co nejdéle.  

Je tu září, Babí léto

Je tu září, Babí léto


Prázdniny skončily a počasí se opět umoudřilo, tak můžeme postupovat v zakázkách kupředu. O prázdninách nás pochválilo několik zákazníků za rychlost, úklid i naše slušné a vstřícné chování. Jsme za to moc rádi a děkujeme.
Za zmínku stojí celkem velká střecha v obci Kněžice, kde jsme za dva týdny opravili střechu o výměře 330m2. Přejeme krásné podzimní dny.
Pokud máte zájem o střechu, začínáme nabírat zakázky na rok 2022.

 

Červen byl ve znamení vysokých teplot

Červen byl ve znamení vysokých teplot


Práce probíhaly ke spokojenosti zákazníků celkem rychle a bez větších problémů.

Dokončili jsme opět několik akcí a pracujeme na dalších. Za zmínku stojí celkem velká střecha v obci Semín, kde jsme za dva týdny opravili střechu o výměře 345m2. Přejeme krásné léto všem.

I v dubnu jsme jeli naplno

I v dubnu jsme jeli naplno


Také měsíc duben byl teplotně podprůměrný, naši pracovníci však jedou na plný výkon.

Po několika letech jsme na střeše i v dubnu zapadli sněhem a to na stavbě na Seči, ukázkové foto najdete níže. Naši pracovníci procházejí pravidelným antigenním testováním, abychom byli bezpeční pro své zákazníky i spolupracovníky.

Březen - do Bukoviny vlezem

Březen - do Bukoviny vlezem


Uplynulý měsíc byl pro naše pracovníky náročný především díky chladnému a nestabilnímu počasí. I přesto jsme dokázali dokončit několik zakázek - například dokončujeme šikmou střechu rodinného domu v nedaleké Bukovině. Při průjezdu touto obcí si jistě všimnete krásné červené střechy přímo u silnice.

Také v naší firmě procházejí pracovníci pravidelným antigenním testováním, abychom byli bezpeční pro své zákazníky i spolupracovníky.

Firma stále pracuje na zakázkách

Firma stále pracuje na zakázkách


Letošní zima se stále nevzdává a naše firma i přes zhoršené pracovní podmínky stále pracuje na zakázkách. I přes nepřízeň počasí jsme dokončili několik akcí, mimo jiné zastřešení haly trapézovým plechem v nedalekém Skoranově o velikosti 800m2. Foto je z dokončené střechy v Kojicích u Chvaletic nad Labem.

Těšíme se na jaro a netrpělivě ho vyhlížíme. Všem přejeme hlavně zdraví.

PF 2021

PF 2021


Vážení zákazníci, spolupracovníci a přátelé. Dovolte mi popřát Vám i Vašim rodinám krásné vánoční svátky prožité v kruhu rodiny a přátel. V nadcházejícím roce hlavně zdraví a duševní pohody.

Děkuji spolupracovníkům za letošní rok, který jsme zvládli skvěle i přes komplikace a omezení, které přináší tato těžká doba. Doufám, že příští rok bude pracovně stejně úspěšný, ale méně stresující. Užívejte volné dny a hlavně lidičky odpočívejte.

Jménem kolektivu naší firmy - David Dvořák

20 let kvalitních střech - ČESKÉSTAVBY.CZ


V první polovině ledna jsme všichni odpočívali po dlouhé sezóně 2018 a nabírali síly do další práce. Přesto již od začátku roku vypracováváme četné nabídky na poptávky střech pro letošní rok. Hned v druhé polovině ledna jsme začali i přes nepřízeň počasí s rekonstrukcí ploché střechy na velké administrativní budově v Kladně. Jelikož také loni jsme slavily 20. výročí na českém trhu, vytvořily jsme článek, který popisuje vývoj firmy jako takové.

Odkaz na článek: ZDE!
PF 2019

PF 2019


Vážení zákazníci, spolupracovníci a přátelé. Dovolte mi poděkovat za letošní spolupráci a za vloženou důvěru v naši firmu. Této důvěry si nesmírně vážíme. Doufám, že dílo, které jsme pro Vás zhotovily, bude sloužit bez problémů mnoho let k Vaší spokojenosti. Tímto bych chtěl za sebe i celý kolektiv popřát Vám i Vaší rodině krásné a klidné vánoční svátky, hodně štěstí a především zdraví v nadcházejícím novém roce.

David Dvořák, jednatel firmy
Počasí nás nezdolá!!!

Počasí nás nezdolá!!!


Začátek prosince je u nás ve znamení dokončování nasmlouvaných zakázek, ale v tempu rozhodně nepolevujeme. Mezi větší zakázky v uplynulém měsíci patřily střechy bytového domu v Lánech na Důlku a na administrativní budově v Lounech, kterou v těchto dnech dokončujeme. Počasí nás nezdolá!!!

Více také na: našem FACEBOOKU.
Děláme střechy už 20 let!

Děláme střechy už 20 let!


Začátkem měsíce října se podařilo dokončit kompletní rekonstrukci venkovních ploch provozovny firmy v Morašicích u Chrudimi a tak jsme také dokončili úpravu zázemí. Tímto krokem jsem oslavil 20 let úspěšného samostatného podnikání v oblasti střech. Ani pracovně jsme nezaháleli a zhotovili jsme například střechu technických služeb Třemošnice a administrativní budovy v Kralupech nad Vltavou.

Více také na: našem FACEBOOKU.

ZE ŽIVOTA FIRMY ještě dál...

 • Blíží se konec sezóny a stavební práce pomalu finišují. V září jsme dokončili více menších akcí, mimo jiné pro firmu Era Plus v Chrudimi, chatu v Dolních Počátkách a opravili střechu haly firmy EcoWasteEnergy ve Skoranově. Počasí nám zatím přeje a doufáme, že vydrží i během podzimu, který máme také velmi nabitý. Zákazníci nám díky skvělým referencím stále zachovávají přízeň a my již zaplňujeme pracovní kalendář na začátek příštího roku.

  Více také na: našem FACEBOOKU.

 • Srpen byl měsíc nejen dovolených a odpočinku, ale také rovných a šikmých střech. Podařilo se nám úspěšně realizovat několik zakázek. Střechu na rodinném domě v Rozhovicích, halu v Chrudimi atd.

  Na konci srpna byla také započata poslední fáze rekonstrukce areálu, přesněji venkovních ploch.

  Začátkem října tyto práce budou dokončeny a předány nám k užívání, moc se těšíme.

  Více také na: našem FACEBOOKU.

 • Červenec byl pro naši firmu ve znamení plochých střech. I přes vysoké teploty jsme zvládli dokončit 8 zakázek a všichni pracovníci si zaslouží velký dík za výdrž a velké nasazení v těchto náročných klimatických podmínkách. Pracovali jsme většinou pro soukromé osoby a v jednom případě pro místní firmu. Zakázky jsme získali v okolí Heřmanova Městce.

  Více také na: našem FACEBOOKU.

 • V průběhu května naše firma pracovala především na dvou větších zakázkách – šikmou střechu přístavby školy v obci Morašice a plochou na bytovém domě v Heřmanově Městci. Obě akce byly dokončeny v termínech a ke spokojenosti zákazníků. Sezóna je již v plném proudu a po naší firmě je i vzhledem k výborným referencím zákazníků velká poptávka, takže již máme nasmlouvané zakázky až do konce letošního roku.

  Touto cestou také vyhlašujeme nábor nových pracovníků ( brigáda, HPP, dohoda atd. ) a nabízíme zázemí zavedené kvalitní firmy s dlouholetými zkušenostmi v oboru a velmi dobré finanční ohodnocení.

  Více také na: našem FACEBOOKU.

 • Začátkem Května se nám podařilo úspěšně dokončit a předat velkou zakázku pro město Třemošnice. Provedli jsme rekonstrukci střechy kulturního domu včetně zateplení polystyrenem. Poděkování patří celému týmu Dvořák-střechy s.r.o.

 • Hledáme do týmu pracovníky se zkušenostmi na střechách na dlouhodobý, ale i krátkodobý úvazek. Stejně tak i brigádníky. Heřmanův Městec a okolí.

 • V zimních měsících jsme postavili dva krovy pultových střech, které jsme zakryli červenou PVC fólií firmy Protan, dokončili jsme rozpracovanou novostavbu ploché střechy přitížené kamenivem v Bylanech. S KM Betou jsme položili střechu v nedalekém Konopáči a tento týden jsme dokončili střechu administrativní budovy v Říčanech u Prahy.

  A nejsme unaveni. Těšíme se na jaro i léto! Přejeme slunné dny a krásné velikonoce.

Váš specialista na montáž a renovaci střech.

logo Dvořák-střechy s.r.o.
NAŠI DODAVATELÉ A OBCHODNÍ PARTNEŘI
BESK MEDITERRAN TONDACH ONDULINE LEGOS ARMAT ISOLA BAUDER VELUX BRAMAC KM BETA ROBEN LINDAB RUUKKI IKO SIKA VEDAG ROTO
PROVOZOVNA

Dvořák - střechy s.r.o., Morašice 110, 538 02 Morašice

+420 602 823 142 • info@dvorak-strechy.cz

SÍDLO

Dvořák - střechy s.r.o., Na Ježkovce 720, 538 03 Heřmanův Městec

IČ: 27536459 • DIČ: CZ27536459