ARCHÍV ČLÁNKŮ

ZE ŽIVOTA FIRMY

Duben byl stále celkem chladný, tak jsme se zahřáli pracovním výkonem!

Duben byl stále celkem chladný, tak jsme se zahřáli pracovním výkonem!


Povedlo se nám opravit několik rovných střech – Prachovice a Břehy u Přelouče. Foto je z realizace šikmé střechy v Bojanově, kde jsme položili na střechu krytinu Tondach – Hranice 11, režná.

Stále také sháníme  1-2 spolupracovníky, pokud si chcete slušně vydělat a pracovat v dobrém kolektivu, tak se nám ozvěte…

V březnu se na pár dnů ukázalo jaro v plné síle

V březnu se na pár dnů ukázalo jaro v plné síle


A nádherné počasí nám pomohlo v práci. V takovém počasí se všem lépe pracuje a vše jde od ruky. Podařilo se nám udělat několik střech, ta největší je vidět uprostřed obce Bylany při hlavní silnici, kde máme také ve štítu reklamu.

Pokud byste měli o naše práce zájem ozvěte se, prázdninové termíny se nám plní a brzy začneme nabírat práci na podzimní měsíce. Přejeme všem klidné dny.

Zima nám letos celkem přeje

Zima nám letos celkem přeje


Zima nám letos celkem přeje a tak jsme začali druhý týden v lednu opět pracovat. Stihli jsme jednu plochou a jednu šikmou střechu. I za kolísajícího počasí máme obrovský přetlak poptávky po naší firmě.

Foto je z nedalekých Chotěnic, kde jsme střechu dokončili těsně před zasněžením na začátku února!

20 let kvalitních střech - ČESKÉSTAVBY.CZ


V první polovině ledna jsme všichni odpočívali po dlouhé sezóně 2018 a nabírali síly do další práce. Přesto již od začátku roku vypracováváme četné nabídky na poptávky střech pro letošní rok. Hned v druhé polovině ledna jsme začali i přes nepřízeň počasí s rekonstrukcí ploché střechy na velké administrativní budově v Kladně. Jelikož také loni jsme slavily 20. výročí na českém trhu, vytvořily jsme článek, který popisuje vývoj firmy jako takové.

Odkaz na článek: ZDE!
PF 2019

PF 2019


Vážení zákazníci, spolupracovníci a přátelé. Dovolte mi poděkovat za letošní spolupráci a za vloženou důvěru v naši firmu. Této důvěry si nesmírně vážíme. Doufám, že dílo, které jsme pro Vás zhotovily, bude sloužit bez problémů mnoho let k Vaší spokojenosti. Tímto bych chtěl za sebe i celý kolektiv popřát Vám i Vaší rodině krásné a klidné vánoční svátky, hodně štěstí a především zdraví v nadcházejícím novém roce.

David Dvořák, jednatel firmy
Počasí nás nezdolá!!!

Počasí nás nezdolá!!!


Začátek prosince je u nás ve znamení dokončování nasmlouvaných zakázek, ale v tempu rozhodně nepolevujeme. Mezi větší zakázky v uplynulém měsíci patřily střechy bytového domu v Lánech na Důlku a na administrativní budově v Lounech, kterou v těchto dnech dokončujeme. Počasí nás nezdolá!!!

Více také na: našem FACEBOOKU.
Děláme střechy už 20 let!

Děláme střechy už 20 let!


Začátkem měsíce října se podařilo dokončit kompletní rekonstrukci venkovních ploch provozovny firmy v Morašicích u Chrudimi a tak jsme také dokončili úpravu zázemí. Tímto krokem jsem oslavil 20 let úspěšného samostatného podnikání v oblasti střech. Ani pracovně jsme nezaháleli a zhotovili jsme například střechu technických služeb Třemošnice a administrativní budovy v Kralupech nad Vltavou.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Blíží se konec sezóny

Blíží se konec sezóny


Blíží se konec sezóny a stavební práce pomalu finišují. V září jsme dokončili více menších akcí, mimo jiné pro firmu Era Plus v Chrudimi, chatu v Dolních Počátkách a opravili střechu haly firmy EcoWasteEnergy ve Skoranově. Počasí nám zatím přeje a doufáme, že vydrží i během podzimu, který máme také velmi nabitý. Zákazníci nám díky skvělým referencím stále zachovávají přízeň a my již zaplňujeme pracovní kalendář na začátek příštího roku.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Srpen je za námi

Srpen je za námi


Srpen byl měsíc nejen dovolených a odpočinku, ale také rovných a šikmých střech. Podařilo se nám úspěšně realizovat několik zakázek. Střechu na rodinném domě v Rozhovicích, halu v Chrudimi atd.

Na konci srpna byla také započata poslední fáze rekonstrukce areálu, přesněji venkovních ploch.

Začátkem října tyto práce budou dokončeny a předány nám k užívání, moc se těšíme.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Supertropy nás nezastavily!

Supertropy nás nezastavily!


Červenec byl pro naši firmu ve znamení plochých střech. I přes vysoké teploty jsme zvládli dokončit 8 zakázek a všichni pracovníci si zaslouží velký dík za výdrž a velké nasazení v těchto náročných klimatických podmínkách. Pracovali jsme většinou pro soukromé osoby a v jednom případě pro místní firmu. Zakázky jsme získali v okolí Heřmanova Městce.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Nábor nových pracovníků

Nábor nových pracovníků


V průběhu května naše firma pracovala především na dvou větších zakázkách – šikmou střechu přístavby školy v obci Morašice a plochou na bytovém domě v Heřmanově Městci. Obě akce byly dokončeny v termínech a ke spokojenosti zákazníků. Sezóna je již v plném proudu a po naší firmě je i vzhledem k výborným referencím zákazníků velká poptávka, takže již máme nasmlouvané zakázky až do konce letošního roku.

Touto cestou také vyhlašujeme nábor nových pracovníků ( brigáda, HPP, dohoda atd. ) a nabízíme zázemí zavedené kvalitní firmy s dlouholetými zkušenostmi v oboru a velmi dobré finanční ohodnocení.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Kulturní dům v Třemošnici má novou střechu

Kulturní dům v Třemošnici má novou střechu


Začátkem Května se nám podařilo úspěšně dokončit a předat velkou zakázku pro město Třemošnice. Provedli jsme rekonstrukci střechy kulturního domu včetně zateplení polystyrenem. Poděkování patří celému týmu Dvořák-střechy s.r.o.

ZE ŽIVOTA FIRMY ještě dál...

  • Hledáme do týmu pracovníky se zkušenostmi na střechách na dlouhodobý, ale i krátkodobý úvazek. Stejně tak i brigádníky. Heřmanův Městec a okolí.

  • V zimních měsících jsme postavili dva krovy pultových střech, které jsme zakryli červenou PVC fólií firmy Protan, dokončili jsme rozpracovanou novostavbu ploché střechy přitížené kamenivem v Bylanech. S KM Betou jsme položili střechu v nedalekém Konopáči a tento týden jsme dokončili střechu administrativní budovy v Říčanech u Prahy.

    A nejsme unaveni. Těšíme se na jaro i léto! Přejeme slunné dny a krásné velikonoce.

Váš specialista na montáž a renovaci střech.

logo Dvořák-střechy s.r.o.
NAŠI DODAVATELÉ A OBCHODNÍ PARTNEŘI
BESK MEDITERRAN TONDACH ONDULINE LEGOS ARMAT ISOLA BAUDER VELUX BRAMAC KM BETA ROBEN LINDAB RUUKKI IKO SIKA VEDAG ROTO
PROVOZOVNA

Dvořák - střechy s.r.o., Morašice 110, 538 02 Morašice

+420 602 823 142 • info@dvorak-strechy.cz

PŮJČOVNA

Sjezdové lyže, horská kola a elektrokola.

VOLEJTE: +420 602 823 142

SÍDLO

Dvořák - střechy s.r.o., Na Ježkovce 720, 538 03 Heřmanův Městec

IČ: 27536459 • DIČ: CZ27536459