ARCHÍV ČLÁNKŮ

ZE ŽIVOTA FIRMY

20 let kvalitních střech - ČESKÉSTAVBY.CZ


V první polovině ledna jsme všichni odpočívali po dlouhé sezóně 2018 a nabírali síly do další práce. Přesto již od začátku roku vypracováváme četné nabídky na poptávky střech pro letošní rok. Hned v druhé polovině ledna jsme začali i přes nepřízeň počasí s rekonstrukcí ploché střechy na velké administrativní budově v Kladně. Jelikož také loni jsme slavily 20. výročí na českém trhu, vytvořily jsme článek, který popisuje vývoj firmy jako takové.

Odkaz na článek: ZDE!
PF 2019

PF 2019


Vážení zákazníci, spolupracovníci a přátelé. Dovolte mi poděkovat za letošní spolupráci a za vloženou důvěru v naši firmu. Této důvěry si nesmírně vážíme. Doufám, že dílo, které jsme pro Vás zhotovily, bude sloužit bez problémů mnoho let k Vaší spokojenosti. Tímto bych chtěl za sebe i celý kolektiv popřát Vám i Vaší rodině krásné a klidné vánoční svátky, hodně štěstí a především zdraví v nadcházejícím novém roce.

David Dvořák, jednatel firmy
Počasí nás nezdolá!!!

Počasí nás nezdolá!!!


Začátek prosince je u nás ve znamení dokončování nasmlouvaných zakázek, ale v tempu rozhodně nepolevujeme. Mezi větší zakázky v uplynulém měsíci patřily střechy bytového domu v Lánech na Důlku a na administrativní budově v Lounech, kterou v těchto dnech dokončujeme. Počasí nás nezdolá!!!

Více také na: našem FACEBOOKU.
Děláme střechy už 20 let!

Děláme střechy už 20 let!


Začátkem měsíce října se podařilo dokončit kompletní rekonstrukci venkovních ploch provozovny firmy v Morašicích u Chrudimi a tak jsme také dokončili úpravu zázemí. Tímto krokem jsem oslavil 20 let úspěšného samostatného podnikání v oblasti střech. Ani pracovně jsme nezaháleli a zhotovili jsme například střechu technických služeb Třemošnice a administrativní budovy v Kralupech nad Vltavou.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Blíží se konec sezóny

Blíží se konec sezóny


Blíží se konec sezóny a stavební práce pomalu finišují. V září jsme dokončili více menších akcí, mimo jiné pro firmu Era Plus v Chrudimi, chatu v Dolních Počátkách a opravili střechu haly firmy EcoWasteEnergy ve Skoranově. Počasí nám zatím přeje a doufáme, že vydrží i během podzimu, který máme také velmi nabitý. Zákazníci nám díky skvělým referencím stále zachovávají přízeň a my již zaplňujeme pracovní kalendář na začátek příštího roku.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Srpen je za námi

Srpen je za námi


Srpen byl měsíc nejen dovolených a odpočinku, ale také rovných a šikmých střech. Podařilo se nám úspěšně realizovat několik zakázek. Střechu na rodinném domě v Rozhovicích, halu v Chrudimi atd.

Na konci srpna byla také započata poslední fáze rekonstrukce areálu, přesněji venkovních ploch.

Začátkem října tyto práce budou dokončeny a předány nám k užívání, moc se těšíme.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Supertropy nás nezastavily!

Supertropy nás nezastavily!


Červenec byl pro naši firmu ve znamení plochých střech. I přes vysoké teploty jsme zvládli dokončit 8 zakázek a všichni pracovníci si zaslouží velký dík za výdrž a velké nasazení v těchto náročných klimatických podmínkách. Pracovali jsme většinou pro soukromé osoby a v jednom případě pro místní firmu. Zakázky jsme získali v okolí Heřmanova Městce.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Nábor nových pracovníků

Nábor nových pracovníků


V průběhu května naše firma pracovala především na dvou větších zakázkách – šikmou střechu přístavby školy v obci Morašice a plochou na bytovém domě v Heřmanově Městci. Obě akce byly dokončeny v termínech a ke spokojenosti zákazníků. Sezóna je již v plném proudu a po naší firmě je i vzhledem k výborným referencím zákazníků velká poptávka, takže již máme nasmlouvané zakázky až do konce letošního roku.

Touto cestou také vyhlašujeme nábor nových pracovníků ( brigáda, HPP, dohoda atd. ) a nabízíme zázemí zavedené kvalitní firmy s dlouholetými zkušenostmi v oboru a velmi dobré finanční ohodnocení.

Více také na: našem FACEBOOKU.
Kulturní dům v Třemošnici má novou střechu

Kulturní dům v Třemošnici má novou střechu


Začátkem Května se nám podařilo úspěšně dokončit a předat velkou zakázku pro město Třemošnice. Provedli jsme rekonstrukci střechy kulturního domu včetně zateplení polystyrenem. Poděkování patří celému týmu Dvořák-střechy s.r.o.
PŘIDEJTE SE K NÁM!

PŘIDEJTE SE K NÁM!


Hledáme do týmu pracovníky se zkušenostmi na střechách na dlouhodobý, ale i krátkodobý úvazek. Stejně tak i brigádníky. Heřmanův Městec a okolí.
Letošní zima odpočinku nepřála vůbec a tak nezahálíme

Letošní zima odpočinku nepřála vůbec a tak nezahálíme


V zimních měsících jsme postavili dva krovy pultových střech, které jsme zakryli červenou PVC fólií firmy Protan, dokončili jsme rozpracovanou novostavbu ploché střechy přitížené kamenivem v Bylanech. S KM Betou jsme položili střechu v nedalekém Konopáči a tento týden jsme dokončili střechu administrativní budovy v Říčanech u Prahy.

A nejsme unaveni. Těšíme se na jaro i léto! Přejeme slunné dny a krásné velikonoce.

Váš specialista na montáž a renovaci střech.

logo Dvořák-střechy s.r.o.
NAŠI DODAVATELÉ A OBCHODNÍ PARTNEŘI
BESK MEDITERRAN TONDACH ONDULINE LEGOS ARMAT ISOLA BAUDER VELUX BRAMAC KM BETA ROBEN LINDAB RUUKKI IKO SIKA VEDAG ROTO
PROVOZOVNA

Dvořák - střechy s.r.o., Morašice 110, 538 02 Morašice

+420 602 823 142 • info@dvorak-strechy.cz

PŮJČOVNA

Sjezdové lyže, horská kola a elektrokola.

VOLEJTE: +420 602 823 142

SÍDLO

Dvořák - střechy s.r.o., Na Ježkovce 720, 538 03 Heřmanův Městec

IČ: 27536459 • DIČ: CZ27536459