PLOCHÉ STŘECHY, TERASY, HYDROIZOLACE

Pokud vlastníte objekt s plochou střechou, je ideálním řešením hydroizolační fólie z měkčeného PVC. Na našem trhu je jich nepřeberné množství. Oborná pokládka, desítky referencí po celé České republice - záruka vysoké kvality!

Hydroizolace - ploché střechy - terasy

Na našem trhu je nepřeberné množství hydroizolačních fólií od domácích či zahraničních výrobců. Naše firma s některými výrobci úzce spolupracuje již dlouhá léta. Jedná se především o firmy Bauder (SRN), Protan (Norsko), Fatra (CZ).

Nebráníme se aplikaci jiných fóliových systémů, avšak materiály těchto výrobců máme prověřené a proto se nebojíme dát zákazníkům delší záruku i na provedenou práci.

Zpravidla vychází, že pokud se srovná foliový systém s modifikovanými pásy, vyjde levněji střecha z fólie při stejné životnosti materiálu.

Materiály se dodávají v různých tloušťkách: 1,2mm – 2,4mm (pochozí terasy).


Hydroizolační fólie - ploché střechy - doplňky

Střecha má při rekonstrukci z FPO (TPO), nebo PVC-P fólií několik výhod. Jsou to: pružnost materiálu – lépe odolává dilatačním změnám podkladu, bezúdržbovost – nemusí se aplikovat žádné nátěry a v neposlední řadě i zpracovatelnost za nízkých teplot – aplikace možná i v mínusových teplotách. K fóliovým systémům jsou k dostání všechny potřebné doplňky (komínky, vpusti atd.). Lemování na okrajích střechy se provádí z poplastovaných plechů s vysokou životností na které se fólie horkovzdušně navaří a tím je celek dokonalý.

Balkóny a terasy to je častý problém dnešní doby. Mnoho zákazníků se na nás obrací s problémem, že jim začala protékat dlažba na terase či balkónu. Máme pro vás jednoduché řešení a tou je terasová pochozí a hlavně protiskluzová fólie, která se pokládá bez nutnosti bourat původní dlažbu.

Základy samozřejmě izolujeme také, mimo jiné možnost i položení jezírkové či bazénové fólie.

Všechny produkty střešních fólií najdete v naší nabídce i v různých barvách. Pro další informace či zaměření nás neváhejte kontaktovat!

Ostatní služby Dvořák - střechy s.r.o.

Váš specialista na montáž a renovaci střech.

logo Dvořák-střechy s.r.o.
NAŠI DODAVATELÉ A OBCHODNÍ PARTNEŘI
BESK MEDITERRAN TONDACH ONDULINE LEGOS ARMAT ISOLA BAUDER VELUX BRAMAC KM BETA ROBEN LINDAB RUUKKI IKO SIKA VEDAG ROTO
PROVOZOVNA

Dvořák - střechy s.r.o., Morašice 110, 538 02 Morašice

+420 602 823 142 • info@dvorak-strechy.cz

PŮJČOVNA

Sjezdové lyže, horská kola a elektrokola.

VOLEJTE: +420 602 823 142

SÍDLO

Dvořák - střechy s.r.o., Na Ježkovce 720, 538 03 Heřmanův Městec

IČ: 27536459 • DIČ: CZ27536459