Kvalitní firma - Dvořák - střechy s.r.o. Dvořák - střechy s.r.o. - volejte 602 823 142
Dvořák-střechy s.r.o. - sídlo firmy

O firmě DVOŘÁK - STŘECHY s.r.o.

Firma Dvořák - střechy s.r.o. je na českém trhu od roku 1998. Po deseti letech praxe živnostenského oprávnění byla firma v roce 2008 přetransformována na společnost s ručením omezením a je řádně zapsána v obchodním rejstříku.

O společnosti

Firmu Dvořák - střechy s.r.o. představují převážně mladí lidé, kteří jsou schopni zorientovat se na současném trhu a preferují moderní postupy montáže střešních krytin, oken a klempířských prvků.

Firma Dvořák - střechy s.r.o. se zabývá kompletní i částečnou realizací šikmých a rovných střech. Kromě realizací se zabýváme i prodejem střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských prvků, vše za výhodné ceny a včetně dopravy. Při realizaci je samozřejmostí zajištění úklidu v prostoru prováděných prací i s následným odvozem suti.

Zárukou kvality jsou mj. certifikáty o odborném proškolení od výrobců krytin a střešních oken.

Od roku 2005 jsme řádným členem CECHU KLEMPÍŘŮ, POKRÝVAČŮ A TESAŘŮ České republiky! V roce 2011 jsme získali prestižní ocenění organizace APC - KVALITNÍ FIRMA.

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že jsme pojištěni z odpovědnosti za škodu - tj. proti škodám způsobeným při výkonu práce - a to až do výše 20.000.000,- Kč!

Certifikáty Dvořák - střechy s.r.o.

certifikat BAUDER - folie thermoplan certifikat BAUDER - folie certifikat BAUDER - zelená úsporám certifikat BRAMAC - střešní krytina certifikat ROBEN - pálená střešní krytina certifikat LINDAB - střešní krytiny a okapové systémy certifikat ICOPAL VEDAG CZ - hydroizolační materiály certifikat DEKTRADE - syntetické hydroizolační fólie certifikat Bisnode - registr solventních firem certifikat Ursa certifikat Velux certifikat Roto certifikat Rockwool certifikat Protan certifikat KM Beta certifikat Firestone certifikat Bauder