PRODEJ STŘEŠNÍCH KRYTIN

Našim zákazníkům nabízíme dodávku vyzkoušeného materiálu včetně odborné montáže - vše za zajímavé ceny a výhodné akční nabídky a slevy.

krytiny Tondach

Střešní krytina Tondach patří k nejkvalitnějším střešním krytinám na trhu a pravidelně získává ocenění v hodnotících testech a na veletrzích.

Tašky Tondach jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. V průběhu celé výroby se provádí kontrola kvality - od těžby hlíny až po expedici výrobků. Přísné testování a zkoušení ukazuje, že tašky vyhoví přísným měřítkům nejen ČSN norem, ale i norem evropských. Ve všech zkouškových parametrech vysoce překračují normové hodnoty. Všechny výrobky jsou certifikovány TZUS Praha, zkoušky se provádí i v MPA Drážďany. V současné době je zaveden a udržován systém jakosti ČSN EN ISO 9002.

Záruka na tašky Tondach je 33 let – All inklusive !

www.tondach.cz

krytiny Roben

Střešní krytina Roben a Váš dům zazáří.

Německá společnost Röben se rozhodla jít jinou cestou než ostatní výrobci střešních tašek. Vedle vysoké kvality zvolila výjimečný design i profil. Pálenou střešní krytinu Röben poznáte na první pohled.

Nevšední vzhled přitom dokonale zapadá do zažité koncepce střešních tašek. Vaše střecha tak nebude vypadat "nějak zvláštně", ale mnohem lépe, než ostatní. Odlišnost spočívá v živých barvách a lesklé glazuře, díky které si taška udrží svůj vzhled dlouhá léta.

www.roben.com.cz

krytiny KM-Beta

Betonová střešní krytina KM Beta je elegantní a přitom vysoce účelná.

Tašky KM Beta jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. Výraznou vlastností betonové krytiny je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené.

Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina KM Beta má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i vysoká mrazuvzdornost této krytiny. Tašky se vyrábí v pěti barevných odstínech, a čtyřech povrchových úpravách ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby. KM Beta nabízí tyto odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý.

www.kmbeta.cz

krytiny Bramac

Firma BRAMAC nabízí na českém trhu nejen vysoce kvalitní tašky, ale i vlastní originální střešní doplňky, důležité pro správnou pokládku tašek a bezchybnou funkci celé střechy.

Tašky a doplňky společně tvoří kompletní střešní systém Bramac.

A nyní pro vás máme příjemnou novinku: pořídíte-li si kromě tašek i naše doplňky, obdržíte speciální bezkonkurenční záruku 15 let na funkčnost celého střešního systému Bramac, která bude platit souběžně s tradiční 30letou zárukou na tašky. Získáte klid a jistotu, že vám střecha bude sloužit dlouhá léta bez jakýchkoli problémů a dalších investic.

U větší části výrobního sortimentu je použita povrchová úprava PROTECTOR, která takřka zabraňuje porůstání krytiny mechem.

www.bramac.cz

krytiny Mediterran

Střešní krytiny Mediterran - střešní tašky s dlouholetou tradicí.

Pokud právě přemýšlíte, kterou střešní krytinu nebo střešní tašku použít na Vaši střechu, nepřehlédněte střešní systém Mediterran. Několik generací kultury práce ve společnosti s dlouholetou tradicí ve spojení s moderní technologií výroby vytváří dokonalou harmonii tradice a inovace.

Mediterran představuje pět základních typů střešní krytiny. Kvalita střešní krytiny splňuje technické normy STN EN 490.

Na střešní krytinu Mediterran poskytuje výrobce třicetiletou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost.

www.mediterrancz.cz

krytiny Besk

Obliba betonové střešní krytiny BESK EXTRA neustále vzrůstá. A není to náhoda.

Její vysoká kvalita je samozřejmostí, o čemž nejlépe vypovídá poskytovaná třicetiletá záruka. Zákazníci oceňují rovněž její atraktivní vzhled, který je dán mj. i dokonalým povrchem a jasnými barvami tašek. Proto se výrobce, společnost BESK, řadí mezi nejvýznamnější producenty střešních krytin v České republice. Tyto příznivé vlastnosti předurčují krytinu BESK EXTRA k nejširšímu použití. Od rodinných domů, přes hospodářská stavení, až po historické či moderní objekty se složitými tvary střech. Vysoká mrazuvzdornost zaručuje rovněž její bezproblémové použití i v extrémních horských oblastech. Kvalita střechy však není dána pouze kvalitou tašek. Proto společnost BESK dodává rovněž široký sortiment montážních prvků pro kompletaci střechy, které podstatně zvyšují funkčnost i celkovou úroveň celého střešního systému.

www.besk.cz

kanadské šindele

Kanadské šindele jsou vyhledávané střešní krytiny pro svou odolnost, kterou jim zajišťuje dvojitá vrstva asfaltu a těsnící pás.

Díky tomu odolávají popraskání i dalšímu poškození v důsledku nepříznivého počasí. Vyšší typ šindele obsahuje většinou granule, které zabraňují tvorbě mechu.

www.iko.cz www.tegola.cz www.isola.cz

ostatní střešní doplňky

V záplavě výrobců střešních krytin Vám pomůžeme s orientací. Mezi doporučované značky rovněž patří níže uvedené.

Díky tomu odolávají popraskání i dalšímu poškození v důsledku nepříznivého počasí. Vyšší typ šindele obsahuje většinou granule, které zabraňují tvorbě mechu.

www.lindab.com/cz/ www.ruukkistrechy.cz www.armat-construction.cz www.onduline.cz www.legos.cz

Ostatní služby Dvořák - střechy s.r.o.

Váš specialista na montáž a renovaci střech.

logo Dvořák-střechy s.r.o.
NAŠI DODAVATELÉ A OBCHODNÍ PARTNEŘI
BESK MEDITERRAN TONDACH ONDULINE LEGOS ARMAT ISOLA BAUDER VELUX BRAMAC KM BETA ROBEN LINDAB RUUKKI IKO SIKA VEDAG ROTO
PROVOZOVNA

Dvořák - střechy s.r.o., Morašice 110, 538 02 Morašice

+420 602 823 142 • info@dvorak-strechy.cz

PŮJČOVNA

Sjezdové lyže, horská kola a elektrokola.

VOLEJTE: +420 602 823 142

SÍDLO

Dvořák - střechy s.r.o., Na Ježkovce 720, 538 03 Heřmanův Městec

IČ: 27536459 • DIČ: CZ27536459