Kvalitní firma - Dvořák - střechy s.r.o. Dvořák - střechy s.r.o. - volejte 602 823 142
Dvořák-střechy s.r.o. - montáž a renovace střech

PRODEJ STŘEŠNÍCH FÓLIÍ

Střešní fóliový hydroizolační systém je určen pro hydroizolaci budov s plochou nebo mírně šikmou střechou na stavbách obytných, veřejných, správních, průmyslových, zemědělských, sportovních apod.

PVC-P (mPVC)

střešní fólie PVCFólie na bázi měkčeného PVC.

Výroba těchto fólií započala v polovině 20. Století. Jedním z největších průkopníků je i firma Bauder se kterou naše firma úzce spolupracuje a dlouhodobě ji úspěšně aplikujeme na různých stavbách. Výhodou fólie z měkčeného PVC je zpracovatelnost, fólie je dobře tvárná a svařitelná. Přenáší dobře pnutí a dilatace ve střeše, dá se zpracovávat i při nízkých teplotách. Pokládka se provádí pomocí lepení, přitížení ( kamenivo, dlaždice ), nejčastěji ale mechanického kotvení, kde je fólie v přesahu kotvena k podkladu a následně horkovzdušně svařena. Součástí každé střešní fólie je mřížka, která zaručuje pevnost a stabilitu. Tyto fólie mají životnost odvislou od tloušťky a kvality použitých změkčovadel, zde platí pravidlo: Jakmile změkčovadla vyprchají, fólie změkne a následně dochází ke skřehnutí a úplnému rozpadu materiálu.

FPO, TPO

střešní fólie PVCFólie TPO (technický polyolefin), FPO (flexibilní polyolefin). Tyto fólie jsou úplně jiné než PVC.

Díky tomu že neobsahují změkčovadla mají mnohem větší životnost a jsou EKOLOGICKÉ. Tyto fólie se takzvaně sprašují, životnost je o více než 50% delší při stejné tloušťce materiálu. Další výhodou je, že jsou snášenlivé s polystyrenem, asfalty atd, proto se zde nemusí používat žádná separační vrstva. Pokládka těchto fólií se provádí prakticky stejným způsobem jako PVC-P fólie. Výztuha je převážně z polyesterové tkaniny. Pokud například máte do budoucna představu o instalaci fotovoltaických panelů na vaši střechu, nebo jen chcete dlouhodobě mít střechu bez starostí neváhejte a rovnou při instalaci dejte materiál FPO (TPO). Naše firma provádí střechy z obou uvedených materiálů a to vše s profesionálním servisem i vybavením.