Kvalitní firma - Dvořák - střechy s.r.o. Dvořák - střechy s.r.o. - volejte 602 823 142
Dvořák-střechy s.r.o. - montáž a renovace střech

PRODEJ STŘEŠNÍCH OKEN

Našim zákazníkům nabízíme dodávku střešních oken osvědčených výrobců včetně odborné montáže - vše za zajímavé ceny a výhodné akční nabídky a slevy.

ROTO

střešní okna ROTOStřešní okna ROTO se vyrábějí z dřevěných i z plastových profilů, které jsou vhodné zejména do místností s vyšší relativní vlhkostí vzduchu.

ROTO je nejvýznamnějším výrobcem takto vybavených oken v Evropě. Dřevěné profily jsou vyrobeny z lamelované severské borovice (okna mají za číselným kódem velké písmeno H). Dřevěný profil je hloubkově impregnován a pro finální povrchovou vrstvu je použit akrylátový lak ve dvou vrstvách. Plastový profil je vyroben ze tříkomorových nebo čtyřkomorových PVC profilů (okna mají za číselným kódem velké písmeno K). PVC má vysokou odolnost proti průrazu a jako výztuhy proti deformacím jsou použity ocelové profily s pozinkovou úpravou.

VELUX

střešní okna VELUXSystém střešních oken Velux se skládá z mnoha různých komponentů, které dohromady přispívají ke konečnému výsledku.

Základními komponenty jsou střešní okno a lemování. Lemování zajišťuje dokonalé a vodotěsné osazení do střešního pláště. Parotěsná fólie brání teplému a vlhkému vzduchu, aby se dostal do střešní konstrukce. Plisovaný límec a izolační rám dále zajišťují zlepšení tepelně izolačních vlastností namontovaných oken.

Různé druhy dekorativních a zastiňovacích doplňků vám umožní regulovat intenzitu světla a tepla, které proniká do vašeho podkroví a zároveň dotvořit jeho atmosféru. Řada elektrických i manuálních ovládacích prvků pak přináší do vašeho života pohodlí.

Toto vše společně s desetiletou zárukou přímo od výrobce - firmy Velux - dělá z těchto střešních oken jednu z nedokonalejších součástí moderní střechy.