Kvalitní firma - Dvořák - střechy s.r.o. Dvořák - střechy s.r.o. - volejte 602 823 142
Dvořák-střechy s.r.o. - montáž a renovace střech

TESAŘSKÉ A KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Provádíme výstavbu a rekonstrukce střešních krovů a střešních konstrukcí. Výroba nejrůznějších konstrukcí pergol a altánů, včetně možnosti shlédnout vše předem v 3d modelu na počítači - v oblasti Pardubice, Chrudim a okolí.

Tesařské a klempířské práce

střecha realizovaná firmou Dvořák - střechy s.r.o.Naše firma se zabývá konstrukcí pergol a altánů. Dále se věnujeme stavění střešních krovů a střešních konstrukcí. To vše má možnost zákazník shlédnout v 3d modelu na počítači.

Výroba krovů je prováděna na základě speciálního software pro dřevěné konstrukce.

Tím se výrazně snižuje termín samotné montáže. V naší hale dokážeme krov vyřezat, zhoblovat, a povrchově upravit viditelné části konstrukce. Samozřejmostí je, pokud to statika vyžaduje, montáž ocelové konstrukce pod krov.

Dodávané řezivo je impregnované barveným či bezbarvým roztokem - dle přání zákazníka.

Žlaby, svody, oplechování - samozřejmost

střecha realizovaná firmou Dvořák - střechy s.r.o.Samozřejmostí je montáž žlabů, svodů a ostatního plechování, které je součástí střechy (komíny, atiky, arkýře, úžlabí, požární zdi atd ). Výhodou je že ohýbání jednotlivých prvků provádíme na vlastí ohýbačce, na které ohneme vše dle přání zákazníka v co nejkratším čase. Pro použití atypických prostupů střechou, máme vlastní stáčečku, na které vytvoříme i nestandardní průměry.

3D návrhy

střecha realizovaná firmou Dvořák - střechy s.r.o.Naše firma vlasní software na střešní konstrukce, který Vám pomáhá vidět Váš krov, pergolu, altán apod. ve 3D.

Díky tomuto programu ihned zjistíte jestli se pergola či altán na dané místo hodí.