Kvalitní firma - Dvořák - střechy s.r.o. Dvořák - střechy s.r.o. - volejte 602 823 142

Střechy Pardubice, Chrudim a okolí | DVOŘÁK-STŘECHY s.r.o.

Kdo jsme a co děláme

Firma Dvořák - střechy s.r.o. se specializuje na montáž a renovaci střech především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Našimi zákazníky jsou však také majitelé rodinných domů a bytová družstva mimo tyto regiony, pro které je synonymem kvalitně odvedené práce a rozumné ceny i solidnost a profesionální jednání. Střechy realizujeme jak částečnými dodávkami, tak komplety na klíč. Nedílnou součástí naší činnosti jsou i tesařské a klempířské práce.

Realizaci dodávky rekonstrukce původní střechy či střechy nové provádíme s vybranými a osvědčenými dodavateli materiálu. Kvalita střešních krytin jde ruku v ruce s kvalitou odváděné práce - jsme držiteli prestižních certifikátů přímo od výrobců střešních krytin. S námi Vám střecha bude dělat jen radost.

Mezi naše přednosti patří odborné ošetření a renovace plochých střech s nejmodernější technologií, pokládky fólií a hydroizolace. Každá plochá střecha i té nejmenší garáže může dostat zcela novou garanci kvality a odolnosti.

Jsme tu pro Vás - stačí nás jen oslovit. Prostřednictvím jednoduché poptávky Vám vytvoříme bezplatně nezávaznou nabídku - pak je to již jen na Vás, zda s námi své síly spojíte.

Ze života firmy Dvořák - střechy s.r.o.

V říjnu nám přálo počasí

V říjnu nám přálo počasí, takže se nám podařilo dokončit celou řadu zakázek, například rekonstrukci ploché střechy soukromé mateřské školy v Praze. Nyní dokončujeme větší šikmou střechu na rodinném domě v nedalekých Chotěnicích, kde již před uzavřením zakázky získávají naši pracovníci velmi pozitivní zpětnou vazbu. Doufáme, že počasí vydrží, abychom zdárně dokončili letošní sezónu.

Více na našem facebooku ;-)

Vyslovte Raiffeisen stavební spořitelna a spolupráce je na světě

Druhá polovina Září nebyla počasím moc přívětivá. Přesto se nám úspěšně podařilo dokončit několik akcí, například šikmá plechová střecha v Dolních Raškovicích, rovná střecha pro zelenou úsporám v Třemošnici atd.

Naši firmu také oslovila Raiffeisen stavební spořitelna a spolupráce je na světě. Víme že nová střecha je finančně náročná a proto jsme domluvili dobré úvěrové podmínky pro naše zákazníky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat - případně PROZKOUMEJTE NÁŠ LETÁK!

Přejeme krásné říjnové dny bez deště.

Hádanka na start školního roku

V srpnu i přes vysoké teploty se náš výkon nijak nesnížil. Díky dokončeným zakázkám nám přibylo několik spokojených zákazníků, kteří mají nad hlavou bezpečnou střechu od naší firmy.

Děti již máme ve škole a také doufáme, že se trochu ochladí, aby se nám dobře pracovalo. Kdopak pozná co je na fotografii?